Kalendarz imprez

Zlot Fanów Jeżycjady

start wydarzenia: 10 / 09 / 2021  |  koniec: 10 / 09 / 2021

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie – Filia nr 5 zaprasza na zlot fanów powieści Małgorzaty Musierowicz „Z miłości do Jeżycjady” w wersji online, który odbędzie się 10 września 2021 r. o g. 18.

Link do rejestracji: https://biblioteka683.clickmeeting.com/-z-milosci-do-jezycjady-zlot-fanow-powiesci-malgorzaty-musierowicz/register

W programie: rozmowa o bohaterach, ulubionych powieściach, humorze oraz wymiana refleksji. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Aleksandra Biszczad – autorka bloga „Świat Jeżycjady” i moderatorka fanpage Klubu Fanów Jeżycjady Małgorzaty Musierowicz na Facebooku.

Jeżycjada to cykl powieści Małgorzaty Musierowicz, który urzeka zawartością kolejne pokolenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom czytelników, dwie jej wierne fanki zapraszają wszystkich miłośników Borejków, Żaków, Żeromskich… na pogawędkę przy herbatce. Chcemy by było miło i wyjątkowo, aby ten magiczny, ciepły świat stworzony piórem autorki obfitował w serdeczność wymiany myśli, zrozumienie i dużą dawkę humoru. Bądźcie z nami 10 września!!!

Plakat Zlotu Fanów Jeżycjady
Plakat Zlotu Fanów Jeżycjady